ויקטור שם-טוב איננו!

9/03/2014
ויקטור שם-טוב איננו!

בניה וארגוניה של קהילת יהודי בולגריה, מבכים את הסתלקותו מאתנו של ויקטור שם-טוב ז"ל, אחרון דור הנפילים של מנהיגי הקהילה בישראל ומשתתפים בצער המשפחה - גרטי, איריס, שמוליק ובני ביתם. ויקטור, בפי כל, היה אוהב אדם ולוחם בלתי נלאה לשמירת העקרונות בהם האמין - שלום וצדק חברתי.

האזינו לתכנית רדיו ברשת ב' של "קול ישראל", על דמותו ופעלו של ויקטור שם-טוב, ז"ל. בתכנית "כל היום ומוסיקה" מראיינת השדרנית עפרה נחמד את ד"ר משה מוסק, על ויקטור שם-טוב. כדי להגיע לתכנית, יש לגלוש ב- Google ל- "קול ישראל, רשת ב', תכניות מוקלטות" ושם להגיע לתכנית "כל היום ומוסיקה" שהוקלטה ב- 8.3.14 בשעה 23:05. התכנית על ויקטור מתחילה בדקה ה-24 - יש להזיז את הסמן בהתאם. 

לאחר פירסום המודעה על ויקטור ז"ל שהיא מטעם כל הקהילה של יהודי בולגריה, החלטנו להענות לבקשת שני ארגונים שביקשו לצרף את הודעותיהם.

קרן אור - חוג לספרות תרבות ואמנות של יהודי בולגריה - 
השתתפות בצער:
ויקטור שם-טוב - חבר כנסת ושר לשעבר, הלך מאתנו. אנו משתתפים בצער הרעיה, הבנים והמשפחה. ויקטור ש--טוב היה האב הרוחני של חוג קרן אור וחבר כבוד במשך שנים רבות. בהרצאותיו בפני חברי החוג שפך אור וידע שתרמו רבות לקהילה.
יוצאי בולגריה בישראל אבלים על מותו.
יהי זכרו ברוך!
נתן, (נתקו) אלעזר, יו"ר       מדי בנדו, מ"מ יו"ר


מועדון הגמלאים ע"ש ויקטור שם-טוב בבת-ים:
מתאבלים על מותו של ויקטור שם-טוב, פוליטיקאי אמיץ, לוחם לצדק חברתי, נואם בחסד עליון, מורה דרך ומגדלור במאבקנו לעולם טוב וצודק יותר, מנהיג וג'נטלמן.  אנו משתתפים בצער המשפחה.
יהי זכרו ברוך!

 

 

 

עבור לתוכן העמוד