הוקרה לבטי ליאון

2/12/2012
הגדל

 

 ראש עירית קיוסטנדיל

מר פטר פאונוב

14.11.2012

 

 

 

החיים מגישים כל מיני הפתעות ובימים קשים אלה אנו יודעים עד כמה קשה לחיות ללא ידידי אמת. לכן, כשאתה מקבל את ההזדמנות  להפגש עם אדם כזה, אתה נצמד אליו ומנצל כל רגע לחיות  במלואו את הרגע.

 

הסיבה היום היא באופן יוצא מן הכלל חגיגית, בלתי רגילה, מרגשת, מכיון שהיא קורית פעם בעשרות שנים, קורית רק עם אנשים אמיתיים.החיים הפגישו אותנו עם ידיד אמת של בולגריה ושל קיוסטנדיל – וזאת היא בטי ליאון. האדם, שעשה את כל האפשרי שהשביל האמיתי ההוא שנוצר לפני 7 עשרות שנים בין שני העמים שינוקה ובו מדי יום ביומו יעבור כל אחד מאתנו. שביל של סובלנות וידידות, שביל של אהבה, שביל של יחסי אנוש אמיתיים.

 

עם המחווה הצנוע הזה אנחנו לא יכולים להודות מספיק לאדם הזה, אך החברים האמיתיים הם בשביל זה, כדי לכבד גם את המחוות הקטנים ביותר. אני משוכנע שהיא תוקיר את זה. עבורנו היא תהיה החבר האמיתי עליו אנחנו תמיד נחשוב ונשתדל להיות לידה והיא לידנו.  כדי שיתאפשר שבעשרות השנים הבאות הצעדים הללו שאנו הולכים בהם יהיו עקבות זהב, בהם ילכו היורשים שלנו ושנהיה תמיד מאושרים.

 

ללא כל היסוס, בתוקף הסמכויות שניתנו לי על ידי החוק וכראש עירית העיר קיוסטנדיל, אני מעניק לבטי ליאון את אות הכבוד של עירית קיוסטנדיל עם איחולים לבריאות  והצלחה בכל.

.

 

 

עבור לתוכן העמוד