איחוד עולי בולגריה נרתם לעזרה לקשישים

14/10/2009

איחוד עולי בולגריה החליט להרתם לעזרת קשישים בקרב עולי בולגריה שהם עצמאים בכל תחומי התיפקוד הפיזי היומיומי, אך אינם יוצאים מהבית, או מרגישים מנותקים ועריריים, או אינם מסוגלים להתמודד עם קשיים מינהליים. קראנו לקשיים אלה בשם כולל - קשיים בתפקודים חברתיים. 

כדי להגיש עזרה לאוכלוסייה זאת אנו מבקשים בכל אזורי הארץ, מתנדבים ברוח העזרה ההדדית שעל ברכיה חונכנו. המתנדב/ת  יתבקש/תתבקש לבלות עם הקשיש/ה מספר שעות בשבוע בביתם או בחוץ, בהתאם לצורך.  בביתם -  בשיחה או קריאת עיתון או ספר (לקשישים שאיבדו את יכולת הקריאה אך עדיין לא איבדו את הרעב לחדשות ולספר).  או מחוץ לבית - ליווי הקשיש/ה לבית קפה או לסופרמרקט, או למשרד כלשהו. 

המעוניינים להתנדב מתבקשים לפנות ל: איחוד עולי בולגריה, שדרות ירושלים 63, יפו. טל' 03-6833738.  יש להוסיף לפנייה פרטים אישיים (כתובת ומספר טלפון ופרטים רלבנטיים שהפונה מוצא לנכון להוסיף).

קרובי משפחה של קשישים העונים לתכונות שתוארו ומעוניינים בקבלת עזרה עבור קרוביהם, מתבקשים לפנות אלינו לפי אותה כתובת.  בפנייה יש לציין את שם הקשיש/ה, כתובת מגורים, גילו/ (גילה) סוג הקירבה המשפחתית אל אותו קשיש/ה ופרטים על מצבו/ה.    

עבור לתוכן העמוד