הכנסייה האוונגליסטית בבולגריה למען ישראל

6/08/2014

 

מכתבמהכומר איבן חאזארבאסאנוב אל קהילת מאמיניו 

תרגם מאנגלית: איזי מאיר 

 

www.ccsofia.org

 

27 ביולי, 2014

מאת: Ivan Hazarbassanov     

אל: המרכז הנוצרי בסופיה  Christian Center Sofia 

הנושא : תפילה למען ישראל

 

אחי ואחיותיי היקרים, בשם האלוהים ,

 

אני כותב מכתב זה בשמו של הגוף של ישו אשר אוהב ותומך בישראל ביחס למצב שם והפעילויות הטרוריסטיות של קבוצת החמאס. ברצוני להביע את הזדהותנו עם משפחות החללים שנפלו במלחמה זו. אנו חשים אהדה והזדהות אל גורל אזרחי ישראל, אנו עוקבים אחר מהלך האירועים וניצבים בתפילה למען האומה ומדינת ישראל.

 

הבה נתפלל למען משפחות הקורבנות ולמען החלמה מלאה של החיילים שנפצעו ברצועת עזה. אנו נושאים תפילה למען אחינו ואחיותינו המשיחיים על פי דבר האלוהים בתהילים, פרק צ''א. תהי הגנתו של האלוהים פרוסה מעל תושבי המקומות הלוהטים ביותר בהתנגשות זו. ישמור נא האל את מוחו ואת ליבו של העם מפני פחד, ישמור על חייהם ונפשם ללא פגע ויגן על בתיהם מפני הרס. תהי יד האלוהים דוחה ומסיטה כל רקטה ששולחה נגד ישראל. אנו מתפללים גם שיעניק מתבונת האל לראש הממשלה מר נתניהו, תבונה שתחזה כל מתקפה של האויב. אנו מביעים את ברכותינו ומאחלים מרפא לכל מכאובי הארץ והעם בישראל. תהי האמונה מטביעה וחונקת כל זעקת ייאוש.

 

אנו מאמינים שבימים כאלה הכנסייה נקראת לתפילה, לעמוד למען האמת ולהביע בקול את עמדתה. אנו מתייצבים מול כל מזימה שנועדה לעורר מדנים ולהחליש את יציבות ישראל. רצון האל הוא לשמור על שלמות ישראל. הוא יגן על עמו, מכיוון ש ''אשרי העם שהאלוהים הוא מלכו ......ושום חרב מונפת נגדו לא תצלח. ''

 

אנא, נפנה לתפילה!

 

איחולים וברכות בשמו של ישוע הנוצרי!

 

מחויבים למטרה האלוהית,

 

איבן חאזארבאסאנוב

הכהן הבכיר במרכז הנוצרי בסופיה

 

עבור לתוכן העמוד