פורום

לגולשי האתר שלום!

מטרת הפורום היא לשמש במה לקשרים בין הגולשים, להפרייה והעשרה הדדית, שפור וגיוון האתר. בפורום יוכל כל גולש לחלוק חוויות ומידע בעל עניין עם יתר הגולשים, לפנות בשאלות ולערוך בירורים בעניינים בהם ירצה לשתף את יתר הגולשים ולשמוע את דעתם. בשאלות פרטניות ואישיות, שאינן מעניינו של הכלל, יש לפנות אלינו באמצעות "צור קשר". 

המערכת מבקשת מהגולשים להשתמש בשפה נקייה, לא נאפשר פירסום האשמות לא מבוססות. 
אנו מקווים שהגולשים יהנו מהפורום ויפיקו ממנו את המירב!   

הוסף נושא חדש
בולגריה מחכה לנו ברברה פז   | 14:39 17/01/2012
שלום לכל הבולגרים :)
אני חדשה בפורום אבל מקווה שאוכל לתרום לכמה מחברי הקהילה הנפלאה הזו.
שמי ברברה פז, ויחד עם נפתלי הלוי, אנו מנהלים את חברת HGS אשר עוסקת בהשקעות נדל"ן בבולגריה, בעיר פלובדיב. היה לנו העונג לבקר בבית הכנסת שבעיר ולפגוש את חברי הקהילה במהלך שבתות יפות רבות. אנחנו אוהבים פלובדיב ואת האנשים!
לשמחתנו במהלך שנות פעילותנו בעיר, קשרנו קשרים ענפים ואנו יכולים לעזור למי שמבקש לעשות עסקים בבולגריה. אנו מעוניינים לשתף בידע ובנסיון שלנו בהקמת עסקים בבולגריה אם בהמלצה על עו"ד נאמן, רו"ח טוב או לחבר עם שותף עסקי אסטרטגי.
בנוסף, לפני מספר חודשים הגיע לארץ נספח כלכלי חדש, מר ולדימיר ולקוב, אשר בין המטרות שהציב לעצמו, אולי המרכזית ביותר היא הקמת מיזמים משותפים. היעד הוא חינוך והכשרת הבולגרים, והעברת ידע וטכנולוגיה ישראליים לחברה הבולגרית בעוד החברה הישראלית תוכל ליהנות ממענקים של האיחוד עד 70% מגובה ההשקעה (בהתאם לקריטריונים ספציפיים כמובן). מר ולקוב מעוניין לפגוש אנשי עסקים ישראלים המעוניינים להקים עסקים בבולגריה.
למי שמעונין, אני אשמח לשוחח על האפשרויות הללו בבולגריה ולסייע בקביעת פגישה עם הנספח הכלכלי החדש.
אני מאחלת לכל חברי הפורום אושר ובריאות טובה
בברכה,
ברברה פז

HGS GROUP
Barbara@hgsgroup.co.il
www.hgsgroup.co.il
050-7235981
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד