פורום

לגולשי האתר שלום!

מטרת הפורום היא לשמש במה לקשרים בין הגולשים, להפרייה והעשרה הדדית, שפור וגיוון האתר. בפורום יוכל כל גולש לחלוק חוויות ומידע בעל עניין עם יתר הגולשים, לפנות בשאלות ולערוך בירורים בעניינים בהם ירצה לשתף את יתר הגולשים ולשמוע את דעתם. בשאלות פרטניות ואישיות, שאינן מעניינו של הכלל, יש לפנות אלינו באמצעות "צור קשר". 

המערכת מבקשת מהגולשים להשתמש בשפה נקייה, לא נאפשר פירסום האשמות לא מבוססות. 
אנו מקווים שהגולשים יהנו מהפורום ויפיקו ממנו את המירב!   

הוסף נושא חדש
ערב יום הזכרון לשואה ולגבורהלב לוי בקי   | 16:12 7/04/2013

ערב יום הזכרון לשואה ולגבורה.

70 שנה חלפו מאז הנאצים הארורים עשו בקהילות רבות באירופה שמות אכזריות לאין קץ.

חייבים להיות חזקים ואיתנים חייבים לשמור לבל חלילה וחס תחול שואה נוספת.

אני קדה קידה עמוקה לשורדי השואה, לילדים הקטנים אשר נותרו בגפם כשהם אינם יודעים מה עלה בגורל משפחתם וממשיכים בבריחה הכואבת כשהם רעבים, צמאים לבושים בלויי סחבות והמטרה לברוח להשתדל לשרוד.

מכירה אני באופן אישי ילד כזה , אשר שרד את השואה. היום הוא אישיות בכירה מאד במדינה, והוא מספר בקולו הצלול והערב כיצד נותר לבד אך רצה להמשיך לחיות, גם בתור ילד הבין שהחיים יפים, למרות כל הסבל והזוועה שחווה למרות הרעב המתמיד שהציק ללא סוף , למרות הפחדים שמא חלילה יתפס ע"י הנאצים הארורים.

שורדים יקרים שלי - אשר הגעתם ארצה ובניתם כאן במדינה החופשית והבטוחה בניתם לכם משפחה חדשה, אתם מועסקים במשרות בכירות והטוב כי התחלתם לדבר על השואה לא הפנמתם הכל פנימה כפי שעשיתם שנים רבות, פתחתם את סגור לבכם וסיפרתם את הסיפורים המזעזים שחוויתם שם ביערות, כאשר כל רגע הפחד משתק את גופכם.

אוהבת את כולכם מאחלת לכם שרק הטוב , הנאה, החביב יעטר את חייכם מעתה ועד עולם !!!!!

אמן ואמן !!!!!!!

הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד