פורום

לגולשי האתר שלום!

מטרת הפורום היא לשמש במה לקשרים בין הגולשים, להפרייה והעשרה הדדית, שפור וגיוון האתר. בפורום יוכל כל גולש לחלוק חוויות ומידע בעל עניין עם יתר הגולשים, לפנות בשאלות ולערוך בירורים בעניינים בהם ירצה לשתף את יתר הגולשים ולשמוע את דעתם. בשאלות פרטניות ואישיות, שאינן מעניינו של הכלל, יש לפנות אלינו באמצעות "צור קשר". 

המערכת מבקשת מהגולשים להשתמש בשפה נקייה, לא נאפשר פירסום האשמות לא מבוססות. 
אנו מקווים שהגולשים יהנו מהפורום ויפיקו ממנו את המירב!   

הוסף נושא חדש
חיילים יהודים בצבא הבולגרי במלחמת העולם הראשונה ליאור צרפתי   | 20:13 4/12/2013
חילים יהודיים בבולגריה במלחמת העולם הI בטי, מנהל הפורום   | 04:49 6/12/2013
חיילים יהודים בצבא הבולגרי ניסים בני   | 14:29 6/12/2013
חיילים יהודים בצבא הבולגרי במלה"ע הראשונ איזי   | 10:52 7/12/2013
קיימות רשימות של כל החללים היהודים שנפלו במלחמה זאת. אם אבי סבתך נלחם במלחמה זאת ובעקבות פציעתו נשאר בחיים, אינני יודע אם תוכל למצוא מידע המתייחס באופן אישי עליו. אין רשימות כאלה.
גם אבי נלחם במלה"ע הראשונה (ואף הוא נפצע!) אך מלבד תמונות שהשאיר במדים (בחזית) אין לנו אף מסמך רשמי, או רשימה בה הוא מופיע.
הנרי מאירוב ערך מחקר יסודי על השתתפות של חיילים יהודים במלחמת הבלקן הראשונה (שקדמה למלה"ע). למיטב ידיעתי הוא לא חקר עדיין את השתתפות היהודים במלה"ע, אך בכל זאת, הוא המקור המוסמך ביותר בארץ כדי לענות בנושא זה. תוכל למצוא אותו בסקייפ תחת השם Henri Meirov. מחקריו יסודיים ביותר ואין בארץ מי שישווה ברמת הידע שלו.
באתר זה פורסמה לפני שנתיים פנייתו למי ששרדו בידיהם עדויות מבני משפחה לצורך מחקרו, ואף ראשי פרקים של מחקרו (בבולגרית...). רצ"ב קישור:
http://www.thebulgarianjews.org.il/?CategoryID=0&ArticleID=1323
בתמונה המצורפת, קצינים בולגרים באחת החזיתות במלה"ע הראשונה. (השני משמאל בין העומדים הוא אבי).
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד