פורום

לגולשי האתר שלום!

מטרת הפורום היא לשמש במה לקשרים בין הגולשים, להפרייה והעשרה הדדית, שפור וגיוון האתר. בפורום יוכל כל גולש לחלוק חוויות ומידע בעל עניין עם יתר הגולשים, לפנות בשאלות ולערוך בירורים בעניינים בהם ירצה לשתף את יתר הגולשים ולשמוע את דעתם. בשאלות פרטניות ואישיות, שאינן מעניינו של הכלל, יש לפנות אלינו באמצעות "צור קשר". 

המערכת מבקשת מהגולשים להשתמש בשפה נקייה, לא נאפשר פירסום האשמות לא מבוססות. 
אנו מקווים שהגולשים יהנו מהפורום ויפיקו ממנו את המירב!   

הוסף נושא חדש
חיפוש חברים איזי ח.   | 16:04 21/02/2010
חיפוש חברים - תשובה איזי, מנהל הפורום   | 08:54 22/02/2010
איזי חלפון, אנו מודים לך על הרעיון היפה!
אם ישנם עוד חברים שיש להם רעיונות או הצעות לשינויים או תוספות בפורום, נקבל את רעיונותיכם בברכה!
אנו חושבים לבנות מחדש את הפורום ולחלק אותו לנושאים, כי יש כמה נושאים שמעוררים עניין רב והם חוזרים על עצמם. למשל: העניין שהחברים מגלים בשורשים של שם משפחתם.
הפורום פועל מזה מספר חודשים ואנו עדיין לומדים את הנושא, לפי השימוש שהגולשים עושים בפועל. הרעיון שלך מעניין ונשתמש בו! אבל בניה מחדש של הפורום כרוכה בתכנון מחדש של כל האתר - יש עוד נושאים שנשנה לפי הניסיון שנצבר, אבל, כמו כל דבר, לצערי זו שאלה בעיקר של כסף... עם זאת, אני מקווה שנמצא פתרון לכסף ונעשה את השינויים בקרוב. בינתיים, אין בררה - חייבים לעבוד עם הכלים הקיימים ואתך ועם כל הנכנסים לפורום, הסליחה!
ובכל זאת, יש לי המלצה לכל מי שקורא/קוראת הודעה זאת:
אם ברצונך להגיב על ידיעה שנכנסה לפורום לפני חודש או חודשיים, במקום לעשות זאת כתגובה לאותה ידיעה, תעשו זאת כידיעה חדשה! כי הסיכוי שישימו לב לתגובה שתמוקם מאד אחורה הוא קטן ביותר. (מה עוד שגם שלנו קשה לגלות תגובות לידיעות שפורסמו לפני זמן רב...)
ועוד בקשה: חברים, תגיבו, כתבו לנו על מה שאתם רואים או לא רואים באתר! אם תכתבו, נדע שאתם קיימים וננסה לקלוע טוב יותר לבקשותיכם ולטעמכם!
שלום איזי אייל פסח   | 16:44 14/03/2010
חיפוש חברים מהעבר א י ז י ח ל פ ו ן   | 09:01 9/07/2010
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד