פורום

לגולשי האתר שלום!

מטרת הפורום היא לשמש במה לקשרים בין הגולשים, להפרייה והעשרה הדדית, שפור וגיוון האתר. בפורום יוכל כל גולש לחלוק חוויות ומידע בעל עניין עם יתר הגולשים, לפנות בשאלות ולערוך בירורים בעניינים בהם ירצה לשתף את יתר הגולשים ולשמוע את דעתם. בשאלות פרטניות ואישיות, שאינן מעניינו של הכלל, יש לפנות אלינו באמצעות "צור קשר". 

המערכת מבקשת מהגולשים להשתמש בשפה נקייה, לא נאפשר פירסום האשמות לא מבוססות. 
אנו מקווים שהגולשים יהנו מהפורום ויפיקו ממנו את המירב!   

הוסף נושא חדש
ולנטיין דיי - יום האהבה הבין לאומי לוי בקי   | 20:39 12/02/2011
ביום שני ה- 14.2.11 יחול יום יום האהבה הבין לאומי.
כשהעולם כולו שרוי במאבקים קשים, בהפיכות , ברעב , מחפשת ארצנו הקטנטונת "סיבה למסיבה" להסיח את העם מכל הזוועות ולתת לו עוד יום של צ''ופר.
אני בהחלט נהנית ומצפה בקוצר רוח ליום ב'' אולי אזכה לקבל ולו פרח אחד מבעלי (ז''ק לוי- שונא פרחים מובהק) אך אין ספק הלבבות יעופו מכל עבר ויהיה ממש כייף.
ולהזכירכם "פורום הגולשים" הוא כייף שמתמשך לאורך כל השנה כולה כייף לחוש כי אתה בבית, כיף לחוש שאתה נמצא במקום שאוהבים אותך, כייף על האפשרות להביע דעתך בנושא זה או אחר פשוט נפלא - תודה חברים שלי יקרים תמשיכו כך ואף תהנו ביום שני כמו כולנו ביום האהבה הבין לאומי? מאחלת לכם בטי ואיזי היקרים כי תהיו בין ברי המזל ותקבלו זר פרחים ענק. אני מכאן כבר שולחת לכם זר ענק המאגד בתוכו המון המון לבבות והמון המון תודה.
באהבה בקי
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד