פורום

לגולשי האתר שלום!

מטרת הפורום היא לשמש במה לקשרים בין הגולשים, להפרייה והעשרה הדדית, שפור וגיוון האתר. בפורום יוכל כל גולש לחלוק חוויות ומידע בעל עניין עם יתר הגולשים, לפנות בשאלות ולערוך בירורים בעניינים בהם ירצה לשתף את יתר הגולשים ולשמוע את דעתם. בשאלות פרטניות ואישיות, שאינן מעניינו של הכלל, יש לפנות אלינו באמצעות "צור קשר". 

המערכת מבקשת מהגולשים להשתמש בשפה נקייה, לא נאפשר פירסום האשמות לא מבוססות. 
אנו מקווים שהגולשים יהנו מהפורום ויפיקו ממנו את המירב!   

הוסף נושא חדש
יום השואה בקי   | 23:12 29/04/2011
ביום א'' הקרוב יחול ערב יום השואה. את יום השואה חייבים לזכור ולא לשכח. ניצולי השואה שנותרו הם אנשים זקנים והולכים לעולמם ואם אנחנו כעם ישראל החופשי על אדמתו עם ישראל עם צבא הגנה לישראל החזק והאמיץ לא נזכיר אותו לא נספר על מעללי הנאצים הארורים על הטבח שעשו ל- 6 מיליון יהודים ברחבי אירופה זה עלול חלילה להשכח.
אני צפיתי לפני ימים ספורים ראיון של אם (מורה בישראל) ניצולת שואה ובתה דור שני לשואה שסיפרו על כך שאין אפשרות (כלכלית בפרט) לשלוח את כל תלמידי בתי הספר לפולין לחוות את התמונות של היהודים שדופים, בלויי סחבות מתחננים לפת לחם לכן החלופה בנושא לזכור ולא לשכוח היא בבית העלמין בחולון שם ניצבות אנדרטאות של כל קהילה וקהילה המסמלות את הטבח ההשפלה והיגון - מסמלות את היהודים שהיו ואינם. יהי זיכרם ברוך!!!!
במלים ספורות אלה אני מצדיעה לניצולי השואה שבנו משפחות ושיקמו את חייהם עם כל הקושי האדיר בכך.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד