פורום

לגולשי האתר שלום!

מטרת הפורום היא לשמש במה לקשרים בין הגולשים, להפרייה והעשרה הדדית, שפור וגיוון האתר. בפורום יוכל כל גולש לחלוק חוויות ומידע בעל עניין עם יתר הגולשים, לפנות בשאלות ולערוך בירורים בעניינים בהם ירצה לשתף את יתר הגולשים ולשמוע את דעתם. בשאלות פרטניות ואישיות, שאינן מעניינו של הכלל, יש לפנות אלינו באמצעות "צור קשר". 

המערכת מבקשת מהגולשים להשתמש בשפה נקייה, לא נאפשר פירסום האשמות לא מבוססות. 
אנו מקווים שהגולשים יהנו מהפורום ויפיקו ממנו את המירב!   

הוסף נושא חדש
עצומה לביטול גזירה קשה המרחפת עלינו מושיקו   | 22:24 23/10/2011
שרת התרבות מחפשת לקצץ בכל מיני מקומות על מנת למלא משבצת חסרה. לכן עלתה ההצעה לפרק את הרשות הלאומית לתרבות הלאדינו על מנת לבנות את "הרשות לשימור המורשת של עדות ישראל". (וגם את הרשויות לתרבויות אחרות...)
עד עכשיו, הרשות הלאומית ללאדינו מנוהלת על ידי אדם שממש איכפת לו לשמר את תרבות הלאדינו, ועשה את הרשות למפעל חייו, הנשיא החמישי של מדינת ישראל כבוד מר יצחק נבון.
אם הרשויות השונות לתרבויות שלנו יפורקו, יפתח להן משרד אחד כולל שינוהל על ידי פקיד שאין לו מושג, ולא איכפתיות אישית, ואוי לנו ואבוי לתרבותנו....
כל שפה יהודית היא יהלום בכתר הנשמה היהודית: היידיש, הלאדינו, הארמית, הערבית היהודית, הטאטית (קווקזית יהודית). לקחת יהלום אחד ופגמת מיופיו של הכתר, מיופיה של הנשמה, מיופיה של לה לינגוואה די לה אלמה (שפת הנשמה). זה מה שרוצים לעשות שם למעלה.
אני קורא לכם, ספרדים ושאינם ספרדים, להכנס לקישור המצורף ולחתום על עצומה נגד ביטול הרשות הלאומית ללאדינו !

http://www.atzuma.co.il/ladino
חתמתי שבי ורסנו   | 23:24 6/12/2011
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד